מקררי ירקות

מוצרים

JUPITER VISION F&V ROLLER

פירוט על המוצר >

Calista

פירוט על המוצר >

Pluton Space F&V

פירוט על המוצר >

Angel Fruity

פירוט על המוצר >

מקרר ירקות

‏בין שמדובר על מכולת שכונתית, על סופר גדול ומרכזי או על מפעל שמייצר מזון באופן מסחרי, השמירה על איכות וטריות של המזון היא דרישה בסיסית שאתם חייבים לעמוד בה בכל רגע נתון. בוודאי אם אתם מחזיקים חומרי גלם רגישים כמו ‏ירקות טריים, אז צריך ללמוד איך ליצור את סביבת ‏האחסון ואת תנאי האחסון הביטוחים ביותר לסוגים שונים של ירקות, ואם יש צורך גם להשקיע ברכישה והתקנה של מקרר ירקות מיוחד. בצורה כזו, לאורך זמן, אתם תוכלו לעשות שימוש במגוון רחב מאוד של ירקות ולנצל את חומרי הגלם בצורה האולטימטיבית. אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיניקס קירור, יעזרו לכם לבחור מקרר ירקות שמתאים בדיוק לסגנון הפעילות בעסק שלכם, על בסיס קטלוג מוצרים רחב.

מקרר ירקות – לתצוגה קלה ולשמירה על טריות ואיכות

‏אם ניקח לדוגמא את הצורך לייצר תצוגה של מוצרי ירקות בתוך סופר גדול, אז צריך להיות מודעים כי תהליך הרכישה והתאמה של מקרר ירקות יתנהל בצורה מדויקת. קודם כל חשוב להבין איך נראה חלל הפנים של הסופר, ואם מדובר על מתחם גדול מאוד, אז בוודאי שאתם רוצים להשקיע ברכישה של ‏כמה וכמה מקררים. כמו כן, צריך להבטיח דינאמיות ביכולת ליצור תצוגה, שכן לא בכל יום יהיה לכם את אותו מבחר של ירקות להציג ללקוחות שלכם. ‏ולכן מקרר ירקות מעולה הוא מקרר שבו יש לכם שליטה על התצוגה ‏של המוצרים באופן מלא ועל תנאי הקירור השונים שאתם צריכים לייצר לטובת הירקות.

מקרר מיוחד שמתאים למוצרים רגישים

‏כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, הרכישה של מקרר ירקות היא עניין של בחירה של מערכת רגישה, שאתם יכולים ‏לשלוט בה בצורה מלאה, ולכן, ההחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם תהיה להשקיע בהתאמה של הפרמטרים הטכניים של מערכת הקירור שאתם רוצים לרכוש. יצירה של מתחם קירור בתנאים הכי טובים שיש, על בסיס הידע והניסיון של אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיניקס קירור היא ללא ספק הבחירה הנכונה. אז אל תהססו לשאול שאלות, ‏להתייעץ, ולקבל את ההחלטות הנכונות לעסק שלכם על בסיס פתרונות קיימים.

מקרר לסופרמרקט

‏אחרי שנים ארוכות שאתם עובדים במכולת השכונתית ואתם מסתפקים במועט, סוף סוף יש לכם הזדמנות לשדרג את חלל הפנים של הנכס שלכם ולהשקיע בכדי ‏לשדרג את החנות הקטנה שלכם ולהפוך להיות סופר גדול ומתקדם מבחינת טכנולוגית. בין כל שאר האלמנטים שבהם אתם רוצים להשקיע בשביל ‏לקדם את תהליך העבודה שלכם יש גם את הצורך לבחור ‏מקרר לסופרמרקט שמתאים למגוון רחב של מוצרים וייוצר בשבילכם את הפתרונות שאתם צריכים כדי לשמור על הסחורה בתנאים הכי טובים שיש. יחד עם זאת, חשוב לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיניקס קירור על מנת לבחור מקרר לסופרמרקט שמתאים ליכולות ולצרכים שלכם באופן מושלם.

איך לבחור מקרר לסופרמרקט שכונתי?

‏בשביל לבחור מקרר לסופרמרקט קטן בשכונה שלכם אתם צריכים קודם כל להגדיר את התקציב שעומד לרשותכם. יחד עם זאת, התקציב חייב לקחת בחשבון פרמטרים כמו העוצמה של מערכת הקירור שאתם חייבים לקבל בשביל ‏לשמור על הסחורה שלכם ולעמוד בכל הדרישות והתנאים של משרד הבריאות לשמירה על מזון. לכן, מדובר על תהליך שבו האיזון בין עלות לבין תועלת הוא חלק חשוב מאוד בקבלת ההחלטות שלכם ואתם וודאי רוצים להיות מאוד זהירים, ‏אך באותה נשימה גם ממוקדים מטרה, ולבחור רק את המקררים שיכולים לתת מענה שלם ומושלם לכל הדרישות של חלל הפנים של החנות שאתם רוצים לשדרג.

רכישה של מוצר כל כך איכותי וכל כך חשוב

‏בסופו של יום, בעסק קטן, ההשקעה ברכישת מערכת קירור גדולה ומורכבת היא השקעה כספית לא מבוטלת. ‏בדיוק מהסיבה הזו, אתם לא יכולים להיות שאננים ואתם חייבים לדרוש כל הזמן לקבל את הרמה הגבוהה ביותר של השירות המקצועי של אנשי הצוות בחברה שאיתה אתם בוחרים לעבוד ‏על הפרויקט שלכם. ‏אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיניקס קירור ילמדו בדיוק מה הם הדרישות שלכם, ומה הן היכולות שלכם, כדי לספק את הפתרונות המיוחדים המתאימים למתחם הסופר שאתם רוצים לבנות. אבל גם בשביל לעמוד בדרישות התקציב שלכם ולאפשר לכם לשפץ חלקים נוספים בחלל הפנים של החנות.

מידוף, קירור, מיזוג

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  מקררים לעסקים

  הצגה של מוצרים בצורה מושכת לעין, שגורמת ללקוחות שלכם לבחור את המוצרים שהם רוצים לקנות, כוללת בתוכה את הצורך לחשוב על אלמנטים של שיווק. אבל במיוחד בתחום המזון, יש צורך לחשוב גם על תנאי אחסון פרקטיים שאתם מחויבים לייצר על מנת לשמור על טריות ואיכות המזון ועל בריאותם של הלקוחות שלכם. במיוחד, אם אתם מוכרים ‏מוצרי מזון קרים או קפואים, ‏חשוב לכם לקנות מקררים לעסקים שיכולים להתאים לצרכים המיוחדים של העסק שלכם או לפני העבודה שאתם רוצים לייצר לצוות שלכם. ‏מה שאומר, שחשוב לכם לעבוד עם אנשי הצוות המקצועי של חברת פיניקס קירור אשר יכולים לספק לכם ‏פתרונות רכישה והתאמה של מקררים לעסקים בסטנדרט המתאים לצרכים שלכם.

  התכנון שהופך להצלחה מסחררת

  ‏בסופו של יום, כאשר מסתכלים על התמונה הגדולה, חשוב להבין שתכנון הוא עניין מרכזי ביצירת חווית לקוח, בוודאי כאשר מדובר על רכישה של מוצרים בתחום המזון. לכן, אתם צריכים לקחת בחשבון את כל האופציות ליצירת ‏עיצוב מושלם של חלל פנים, בוודאי אם אתם רוצים להשקיע בכל הפרטים הקטנים ועדיין לשמור על ‏תנאי הקירור האופטימליים. ‏ביחד עם אנשי הצוות המקצועי של חברת פיניקס קירור, אפשר יהיה לבחור ‏מקררים לעסקים על בסיס הצרכים המיוחדים שלכם, ‏כמו גם על בסיס תהליך תכנון ממוקד מטרה, שאתם עוברים.

  איך לבחור מקררים לעסקים בשלושה שלבים פשוטים?

  ‏כדי לבחור מקררים לעסקים אתם צריכים לתת את הדעת על 3 קריטריונים:

  1. ‏איזה סוג של ‏מוצר אתם מעוניינים למכור, ואיך צריך לשמור על ‏המוצרים בקירור מבחינת דרישות היצרן ודרישות הרגולטור בתחום התברואה.
  2. ‏מהו העיצוב של חלל הפנים שבו אתם רוצים למכור את המוצרים שלכם, ואיך אפשר ‏לנצל בצורה הטובה ביותר את כל השטח של חלל הפנים על מנת לייצר בשבילכם מרחב עבודה נוח ולאפשר ללקוחות שלכם לראות את כל המוצרים בצורה ויזואלית מושלמת.
  3. ‏מהו תהליך התחזוקה הדרוש ואיך אתם יכולים לשמור על תחזוקה אפקטיבית של מקררים לעסקים, גם כאשר אתם נמצאים תחת לחץ של משימות במקום העבודה שלכם.

  מידוף, קירור, מיזוג

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בניית אתר קטלוג בניית אתר קטלוג
   קטלוג
   פניקס קירור

   מידוף, קירור, מיזוג השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support